Güncel haberler
Ana Sayfa / Blog / Kayıp Malezya Uçağı Bulundu!

Kayıp Malezya Uçağı Bulundu!

Kayıp Malezya uçağıyla ilgili söylentiler devam ediyorken ne yazık ki uçak, uçak kalıntıları ya da herhangi bir yolcuya ait bir şey bulunamadı.

İlginç olan şudur ki uçakla ilgili belki yüzlerce teori ortaya atıldı, birçok konuda tartışmalar yapıldı ama hiçbir şekilde bir sonuca ulaşılamadı.

Son olarak ise bir kullanıcı Google Maps üzerinden kayıp Malezya uçağını bulduğunu iddia etti.

Bulunan bu nesnenin ne olduğu henüz tam olarak tespit edilemese de uçağa benzer bir nesnenin Kamboçya’da bulunması dikkatleri bir kez daha bu konunun üzerine toplamayı başardı.

İşte o videoyu sizler için yayınlıyoruz ayrıca koordinat bilgilerini de paylaşıyoruz sizinle.

Bu sayede kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Düşüncelerinizi yorum olarak yazmanızı istiyoruz;

Olayın Geçmişi

227 yolcu ve 12 mürettebatı bulunan MH 370, 8 Mart 2014 tarihinde Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’dan Pekin’e doğru hareket etmişti. Uçakla kontağın sona erdiği ilk anlarda uydu alıcı-vericiyi kapatan Malezyalı ve Vietnamlı hava trafik denetleyicileri arasında devir teslim prosedürü gerçekleşiyordu.

Dünyanın çok sayıda devletinden çok sayıda uzman, Kayıp Malezya uçağı MH370’i bulmak amacıyla canla başla çalıştı, 1500 sayfalık bir rapor hazırladı fakat uçağa ne olduğu hiçbir zaman tespit edilemedi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evrenin En Tuhaf 13 Sesi

Bilim adamları yaptıkları çalışmalarla uzay hakkında daha çok bilgi edinmemizi sağlıyor. Nasa, uzaya gönderdiği araçlarla ...

Dinimizde Olmayan Ama Türk Dizilerinden Öğrendiğimiz 10 Şey

Hayatımızı televizyona o kadar bağlamış durumdayız ki, neredeyse televizyonda varsa doğrudur diyebiliriz. Özellikle yayınlanan içerikler ile ...

58 Harfli Kelimeyi Tek Seferde Söyleyen Spiker

Evet yanlış duymadınız.Bazılarımız günlük kullandığımız kelimeleri söylerken bile zorluk çekerken bu adam tek nefeste,tek seferde ...